WikiWiex.com

Какво да търсите при планирането баня гост?

Видео на тема "Как да се изгради висококачествена и безопасна баня"

Имате ли възможност да се изгради баня на CBS на 6 юни в района на 15 акра. Смятам да направя стаята за почивка и изграждане на таванско помещение. Имам нужда от място, за да се отпуснете на почивните дни, сън и да се къпят. Можете също така трябва някъде да се готви. Това е къща-стая, планира мулти-функция.

Видео на "баня 6x4"



Съветва дали избраната рамка или CBS? Не съм сигурен за размера, също би искал да получи експертна помощ. Кои смятате да изберете? Също така, аз не знам какво слагам печката и топлина, както и останалите стаи.

Къща за гости, сауна

Видео на "отстъп от граничната зона по време на строителството на"

Идеално - кадър къща и банята. Тя е много по-икономичен от изграждането на CBS. Ако харесвате лог стени, но искате да инвестирате възможно най-малко средства, да направи рамка на стената и obsheyte CBS. Това ще бъде необходимо да се направи малка проветриво празнина между вътрешния и външния слой на дърво стени.

Уверете се, че разликата е предоставена в етажите на парна баня. За перални, коридор и антре годни плочки. Изберете с полиуретаново покритие. Нежилищни сгради от най-добрите ще бъдат за оборудване на дюшеме украса. Купете си печка с капацитет на резервоара на 50-60 литра. Ако решите да се заселят на втория етаж, ще бъде от голяма жега в стаята долу.

Видео по темата "Изборът на мястото за изграждане на дом"

Погледнете завършени проекти. Със сигурност има опция, че вие ​​ще откриете перфектния за вашите цели. Ако не, тогава, с някои промени, вие ще получите желаното разположение. След като се запознах на готовите проекти, можете да получите представа за оптималния размер на сградата.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден