WikiWiex.com

Дали да се направи един прозорец в парна баня?

Видеоклипове на тема "Какво материал е по-добре да се направи на пода в банята"

Аз не знам дали да се направи един прозорец в парна баня? Аз не знам дали е необходимо изобщо. Ако отговорът е да, моля обяснете какво функциите, които изпълнява, от която е по-добре да се направи?

Видео по темата "Как да си направим черен етаж с ръцете си"

Инсталиране на Windows в парната баня



Най-интересното Прозорецът на опция в парната баня е прозорец, разположен в ъгъла. Добро изпълнение устройството за таван. Този оригинален в сравнение с традиционните мястото в средата на стената.

Свързани видеоклипове "в банята"

Основните цели на режима на прозорец в парната баня, е, от една страна, вентилация, и на второ място, липсата на ефект от затворено пространство, което много хора не харесват. Ако човек страда от клаустрофобия, той обикновено ще бъде противопоказано в парната баня без прозорци. Много хора също намират голямо удоволствие в това, че в процеса на готвене на пара отворите прозореца и да получите малко свеж въздух.

Оптималният размер на прозореца в парната баня е 50 от 50 cm. Това е приблизително с размерите на стандартен прозорец, но може да се направи заявка и през прозореца по-голям.

Видео на "баня от един бар. Прозорецът в банята. Прозорецът в сауната"

От съображения за сигурност, някои хора предпочитат да направят голям прозорец в случай на пожар може да напусне банята през прозореца. важно за вас ли е, можете да решите за себе си, но най-добре е сериозно да се грижи за вани за пожарна безопасност, за да се елиминира възможността за запалване.

Когато стъклото е по-добре да изберете тази опция - комбинирано производство на топлинна устойчиво стъкло и конвенционален: устойчиви на топлина отвътре, отвън нормално (поради разликата в температурите вътре и отвън). изберете дърво или топлоустойчива пластмаса за производството на рамката.

Видео на тема "Как да си направим таван в банята"

Ако не изисква допълнителна вентилация, видите баня е далеч от съвършенство, а затвореното пространство не ви плаши, можете да направите, без прозорци. И все пак затворено пространство да ви притеснява, това е една чудесна възможност - термоустойчиво стъкло на вратата, прозрачен или непрозрачен.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден