WikiWiex.com

Възможно ли е да се направи баня на приземния етаж на жилищна дома?

Видео по темата "Изграждане на жилищен дом"

Възможно ли е да се изгради сауна в мазето на жилищен блок? Имам къща на хълм. Искам да направя от тази страна на ваната. Смятам да се изгради отделно. Самата къща е тухлена, с отопление на газ. Ние живеем там за постоянно.

Видео по темата "Проблем къща на сгурия блок и не най-правилното решение"

Мисля, че за да направи площ от 11 m2 парна баня. Плановете на закупуване на пещ Тунгуска е 16 литра, но не съм сигурен дали тя се вписва и къде е по-добре да се сложи. Какво е необходимо, комин, ако имате намерение да го отпечатате в спалнята етаж две?



баня на първия етаж

Видео по темата "Да направим водосбора и фондация дренаж, съвети и трикове за монтаж, отстраняване на вода от сайта"

Планираният областта на парата е нормално, въпреки че "завой" е много далече. Този проблем е решен чрез повишаване на горната шелф на 80-90 см. Също така във ваната може да бъде поставена или местното производство или (по-скоро) Топли 200-300 литра, ако височината позволява.

Помислете за дренаж. Това е особено важно, ако канализацията не е била първоначално предназначена за допълнителна обемът на отпадъчните води. Осигуряване на отделна помпа, и в идеалния случай - и отделна източване дупка.

Видео на "Приземен етаж в високи подпочвени води. Препоръките, направени // FORUMHOUSE"

Що се отнася до пещта, те не получават твърде голям модел. Огромни ви власт към нищо, затова изберете най-скромен фурната. Поставете го така, че да е възможно най-малък предотвратени и добра Изолирайте: Тухла стена ще се затопли твърде дълго, без да е необходимо на разхода на гориво. Изолирайте фурната, така че да не се нагрява външните стени.

Най-безопасният режим опция комина - керамичен дизайн. Тя не е твърде силно нагрява, който помага за предотвратяване на пожар. Между другото, керамичната комина перфектно помага да се затопли къщата.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден