WikiWiex.com

Как да направите Т-образен стена дял от тухли в баня с трупи?

Сродни видеоклипове "Okosyachka врати в банята - как да се направи / MASTER къща?"

Добър ден, помощ съвети! Изграждане на баня, излива основа. Смятам да направи преградна стена Т-образна в половин тухла дебелина. В очакване на док с дневника с помощта на слота в стената на една дървена къща, където главата на тухлена зидария. Мисля, че това ще даде на колиби нормално свиване. Широчината на жлеба е в половин тухла и дълбочина от около 5 см. Павиран или арматура или мрежа всеки 4 реда зидария. Metal пещ в тухлена облицовка от същия контакт стената. Правилно ли е идеята ми? Кажи ми, моля те!

Видео на "блокове от експандиран глина. Съществените характеристики // FORUMHOUSE"



планиране баня

Сама по себе си, на принципа на правилните връзки. Но! Тухла по принцип е трудно да се обадя на подходящ материал за двойката. Трябва да бъде подсилена изолация, покрита отгоре на дъга. Да не забравяме и за необходимостта от допълнителни довършителни работи на други помещения. Така, че има смисъл да се направи един труп дял с изолация. Би било по-добре да се затопли.

Видео на "дял в банята на opilkobetona"

Друг недостатък на тухлата - образуването на конденз, което ще се отрази негативно Срубове бани. Да, и добра топло тухлена зидария не може, защото от това, което трябва да се затопли повече пара. Като цяло, не е необходимо да се използва тухла. Направете го комин екран или щит за по-добро изсушаване след процедури за баня, и стената все още излагат на трупа.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден