WikiWiex.com

Как да провеждат димните тръбата през стаята за отдих за допълнително отопление?

Видео на "банята теория"

Добре дошли! Аз се изгради банята, която се планира да се използва само през топлите месеци. Вече определен кадър. Аз отивам да правя три стаи - на парна баня, вътрешна кухня и стая за релакс. Първите двама вече са построени, но салонът ще бъде направено отделно. Аз отивам да го сложите на бетонна площадка. Осигурена е и Фондация за пещта.

Видео по темата "Топлата вода в банята, бойлер"



Що за отопление, парна баня ще заглуши шезлонги Termofor. Аз също се планира да се направи пълен тръба с топлообменник. Надявам се, че в салона ще се затопли пода, искам да направя прозорец на прозорец-магазин, и миене ще бъде един малък прозорец, а също така е оборудван с подово отопление.

Аз съм загрижен за издаване на ефективност отопление. Иска ми се, че излишната топлина не се губи, и продължи по-нататък отопление. Мисля, че да положи тръба през тавана, но не и в парна баня и стая за отдих, и едва след това да протестират по улиците. Как да организираме всичко, така че се обърна огнеупорна конструкция? Ъгълът при което тръбата се намира?

Видео по темата "Как да се затоплят съседната стая: комин конвектор!"

апарат Пример баня пещ, а стандартната позиция на димни

Във вашия случай ъгълът на тръбата не е от решаващо значение. Но дължината на тръбата, която минава през стаята за отдих е много важно. Обикновено това не е по-малко от 1 м. Дължина и експерти точка монтажни сауна печки препоръки.

Видео по темата "Коминът не е важно по-дълго гори печка камина"

Бихме ви препоръчваме да образува ъгъл от 45 градуса. И в салона нужда от чай с този ъгъл и вертикалата, което значително улесни почистването на тръбата. За да се осигури безопасност при пожар, се уверете, проникване през тухли, но не и през дървото. Изолирайте метал самата тръба базалт вълна (55 mm). Не забравяйте да сложите чай. Той е необходим в случай на осветлението натрупаните сажди.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден