WikiWiex.com

Домашна ремарке Баня

Видеоклипове на тема "печката в банята. Домашно приготвени или конфекция? Защо не Termofor!"

Имам възможност да се организира баня в каравана. Приятели не харесват идеята казват, че няма да се баня и пародия. Но аз искам да го направят. Има няколко причини:

Видео по темата "домашно приготвена довели светлина баня на LED лента DIY свои ръце"

  1. Земя без защита, така че ако започне строителството на дърво, тогава аз ще се притеснявате за да не изгори, ако "доброжелатели", а металната вагона - че той ще стане. Това е време.
  2. Второ, аз нямам време да се занимава с изграждане и набор ремарке - и няма проблеми.
  3. Плюс това, ние сериозно мисля за зоната на реконструкция. Трансфер завърши изграждането на новото място е проблематично, тъй като ремаркето - лесно.

Като цяло, идеята за баня в ремаркето, което наистина харесвам. Въпросът е как да го организира. Какво ви трябва за една добра климат? Интересува се от всичко: топлина, пара, вентилация. И да ми кажете, ако подходяща за баня базалт плоча Bazalit-DV или нужда от различен изолация?

Видео по темата "котелното, домашно оформление метална част висока ефективност 2 / Hot магистър 9 Отопление гараж"



баня проект - трейлър

Нека започнем с вентилация. Това зависи от това, дали имаш нормален парна баня или парна газова камера. Ето защо, преди справяне с оставащите въпроси, обърнете приоритетно внимание на възможността да се осигури добра вентилация в ремаркето.

Видео за "домашно баня в гората!"

Що се отнася до парата и хидроизолация, по-добре да се монтира извън изолацията, за да се улесни изсъхване на ремаркето след процедурата. Вътре в банята, също ще трябва да бъде завършена. Материали - по ваша преценка, най-важното, че изолационния слой е била предоставена, са имали малко въздушно пространство.

Както изолация костюм Tyvek един. Тя ще служи като отлична защита за топлоизолационни материали, се покрива от метал. От вътре във ваната може да бъде облечен или penotermom izolona.

Видео по темата "Най-евтината стая до ключ транспортируемото мобилен банята от бар"

Между другото, умни корабостроители свиване увиват изолация. Такъв вариант е приемлив, ако сте доволни от Rockwool или шуби. Метална повърхност в нужда от лечение с високо качество. Да не се скъпя за боя, грунд и не се мързеливи с подготовката на повърхността.

Друг важен - да се осигури изтичане на кондензат в мазето. Той непременно ще се появи на металните стени - бъдете подготвени.

Видео на "Домашна баня, на брега на Бяло море"

Експерти смятат, че за баня подходящ стъкло на пяна. Той е безопасен за околната среда, хидрофобни и не се страхува от високи температури. Обърнете внимание!

Споделяне в социалните мрежи:

сроден