WikiWiex.com

Има изчисления на фондацията бани от подобни изчисления за къщата?

Видео на "прозорци: мухъл, гъбички, астма или подходяща вентилация"

Аз трябваше да се брои основите на къщата. Идеята ми е да се сложи в банята, но не съм сигурен дали това е правилно, проектирани както никога преди баня не се строи. Искам да попитам дали изчисления фундаментни бани се различават от подобни изчисления за къщата. Ако е така, какво. Подозирам, че има някакви нюанси, които трябва да бъдат взети под внимание, тъй като в температурата на банята и висока влажност на въздуха. Споделете хитър изграждане на основите за това.

Видео по темата "Инсталиране на основата на купчина специално оборудване Беларус"



на фундаменти

Ние Бързам да ви уверя, добрата новина. Няма специални трикове: фондацията под ваната се изчислява по същия начин и под къщата. Сега, когато сте се справили с такава сериозна изчисления, ваната за вас - парче от тортата. Но вие се страхувате от влага не е напразно. Вие ще трябва да се мисли внимателно система отпадъци.

Видео по темата "Подготовка на бетон"

Имате ли опит като строител, така че ние се осмеляват да дам само един съвет. Направете висококачествени етажа в банята. Сега, много от тях започнаха да се направи попълването на партерния етаж. Много популярни подово отопление в банята. Плюсове са очевидни: този етаж не е progniet, а водата не проникне през фундамента. Вие знаете, че влагата - най-лошият враг на строителни конструкции. Така че, от нея се защитава по-добре.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден