WikiWiex.com

Какво е лечението на тръби?

Генадий, Екатеринбург задава въпроса:

Видео за "полиране машини за обработка на тръби GRB 14 CE Professional"

Добре дошли! Моля, кажете ми какви дейности включва обработка на тръби? Имам след замяната на комуникация в дома остава тръбата. Хвърли жалко, защото земята доста голям. Както се казва, всичко е в икономиката. Питам приятели, а те ми казаха, че е възможно да се възстанови на тръбата. Това съм аз и се интересуват от този въпрос. Вярно ли е? След малко по-изгодно закърпи метал и да го използвате за нова, а не да харчат пари за нови продукти. Експерти освети лаик по темата. Кажете, аз вярвам, правилно, че тръбата може да бъде възстановена в случай след това да ги споделите с (да, дори и същ оранжерията събере с метална рамка)? Благодарим Ви! Ще Ви бъда благодарен за вниманието към моя проблем.
Експертни отговори:

В прокат пазар проследена известна тенденция е станал доста изгодно да се използва за по-нататъшна употреба за различни цели, използвани преди това тръба. Всички те са в повечето случаи е да се гарантира, че действителният срок на годност на тръбни продукти не съответства на действителната дата, която се използва от някои организации, както в собствените си интереси, а от изискванията на клиента.



стари тръби

Възстановителни работи тръби са направени само след специална консултация от специалисти., Което притежава специални диагностика.

Възстановяване б / г на тръби за последващото им използване е рентабилен разтвор, като дава възможност за значително намаляване на разходите за закупуване на нови продукти. Основните доставчици на излезли от полезен срок на годност на тръбите са различните тръбопроводи, че е време да го замени. Повечето от тръбите не изпълни своите възможности, и затова те се използват в бъдеще в най-различни индустриални сектори.

Как е диагнозата на тръбни продукти?

пневматично

Пясъкоструйно машина.

Видео на "машина за тръба в крайна MF3i"

Разбира се, не всяка тръба, използвана по-рано може да бъде възстановен. Възстановяване работата, извършена след предварително допитване, проведено от експерти по темата на диагностичната оценка.

Ако постановено положително становище в подкрепа на последващата експлоатация, обработката, осъществявана тръби, което включва различни операции (в зависимост от износването продукти).

Видео по темата "Плоски скимери тръба Promotech PRO 5 PB 32-140 мм"

Дейности, насочени към възстановяване на тръбата:

  1. Пречистване чрез механични средства за изолационни елементи, почвата остатъци и други частици.
  2. Pipe Оборудване за обработка чрез пясъкоструене.
  3. Obrabatyvanii краища тръби, осигуряващи намаляване на някои метални части, ако той не е подходящ за заваряване, като ставите - винаги е високо рискови местоположения на. Така че те и има предимство при обработка.

Видео на "плазмено рязане машина тръба Saem TR3000"

Как е лечение срещу корозия на тръбите?

Всеки знае как корозивни процеси разрушават структурата на метала, което води до загуба на неговите свойства.

Видео на тема "почистване оксиди с медни тръби химия"

За да се запази и увеличи срока на годност на валцувани продукти трябва да бъдат защитени от вредното въздействие на корозия.

Видео на "вътрешно почистване на тръби в хранително-вкусовата промишленост (50 м)"

Тази услуга е напълно в търсенето през последните години. Корозия на обработка метал включва различни състави за обработка на бои и емайли. Тези мерки допринасят за значително увеличаване на живота на тръбни елемента, тъй като те осигуряват надеждна бариера на корозия.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден