WikiWiex.com

Какви видове набръчкване са тоалетна

Видео по темата "Промяна инсталация unitaza.Kompaniya "SAN ТЕХНО""

Ратибор задава въпроса:

Видео на "Форми и система за промиване на тоалетната. Ще кажа и да ви посъветва как и какво да избера!"

Добре дошли! Обяснете, моля, какви са тоалетната на огъвания. Искам да Сменени са ВиК в апартамента си, а аз съм заеме с въпроса. Аз живея в малък град, в нашите магазини са видели само един вид, тук и се интересуват, в действителност е така. Благодаря за отговора!


Експертни отговори:

Видео по темата "тоалетната. Тънкостите избор"

На оребренията са специален адаптер, който в момента е направен от термопластични материали. Поради това тя може да се разтягат и да остане силна и надеждна. Какви са гофрирана тоалетна?

набръчкване тоалетна

Огъвания, тоалетна, най-вече. споделите на армиран и неармиран. Първият съдържа по-нататъшното укрепване на стените на малките тел диаметър.

Сродни видеоклипове "маншет тоалетни 25 мм прави - гофрирана гумена втулка за инсталирането на тоалетната чиния"

Те се различават по вид и размер.

Видео по темата "инсталация Видеото тоалетна №1 на 4"

По видове адаптери са разделени на неармиран и подсилена. последно скованост се постига чрез укрепване на стените на малките тел диаметър. Такава по-трайни и надеждни, отколкото просто неармиран тръба, но има по-висока цена. В тази връзка, на търсенето на обичайната форма на населението е значително по-висока от дизайна на твърда рамка.

Видео по темата "Новият тоалетната"

Освен това, гофрирани пластмасови тръби варират по дължина. Производители предлагат размери 23 см до 50 см диаметър в краищата обикновено е стандартен:. 11 см за свързване към канализацията щранг, 13,5 cm 7.5 cm външната и вътрешната страна до другата. Избирането на дължината се определя от разстоянието, на което тоалетна канализацията се намира на контакта. Не приемайте размера на задника, защото, когато инсталирате дизайнът ще бъде много здраво, което може да доведе до изтичане на информация.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден