WikiWiex.com

Съвети за изграждане на навес над верандата с ръцете си

Спартак задава въпроса:
Добре дошли! Вече имам опит в производството на предното стъкло на колата за верандата на къщата си. Въпреки това, аз да се измъкнат от преките оформени тръби и листове от велпапе. В допълнение, капакът над входа на линията поддържа. Не мога да кажа нищо лошо за една и съща козирката, но бих искал да направя нещо сега по-елегантен. Струва ми се, че козирката от поликарбонат с сводест рамка ще изглежда много по-привлекателен от стария, освен това аз искам тя да бъде, без вертикалните опори. Но аз се съмнявам, дали такова споразумение ще бъде достатъчно силна, за да издържи на натиска на вятъра или тежестта на снега. Ако ми помогне съвети, това значително ще улесни козирка устройство над верандата. Аз също искам да се запитате как да се огъват на профилирана тръба рамката? Може би има някои прости инструменти?


Експертни отговори:

Управление ръчно тръба гуляй и готов да се вземе проба на визьора

Добре дошли! Visor без вертикалните опори могат да бъдат толкова надеждни, колкото структурата, поставена върху стълбовете. Тя трябва да бъде допълнено с допълнителни тръби, които ще служат като бомбетата. В допълнение, проектът ще бъде по-силен, ако тя се основава на по-голяма повърхност на стената.

Очевидно е, че не е нужно един подвижен огъване инструмент, който може да се огъват на рамката до желания номер на профила тръби. Неговата стойност за козирка устройство верандата е трудно да се надценяват, но там е по-просто устройство, което ще ви помогне да се справят с тази задача. Можете да направите на армировка и бетон модел, който ще ви помогне да се огъват на рамката тръба на желания радиус. Ако имате бетонна плоча, тя ще карам плътно в нея големи сегменти от подсилване през предназначен за огъване тръбата. Разликата между водачите не надвишават 5 см. Краят между външната тръба скоба armaturinami и започва да се огъват. С помощта на това устройство ще можете да направите някои препарати за предното стъкло на колата. Тя ще се справят с тръбата 20 х 20 или 20 х 40. Фигурата показва нейната структура.

Друга снимка показва козирката, което е много лесно да се направи. Това е стандартна ширина поликарбонатен лист (2.1 т). Носещата рама е заварена повърхност на основната тръба 20 х 40 мм. За да се намали хоризонтална напречна греда 2м proftruba, и подпори са направени за двата сегмента на 0.7 m. В тези 3 епруветки се пробива отвор с диаметър 4 mm 10 за закрепване към котвите стената. На дъгообразни скелетни елементи са нарязани тръба 3 на 1.5 m (2 proftruby 20 х 40 и 1 х 20 напречно сечение 20). За усилващи елементи са сегменти от 0.7 m. Тръбата Долната рамка лъч е от 20 х 20.

Покривни лист е прикрепена към рамката при екстремни дъги, горните и долните напречни греди. За своите закрепващи винтове, използвани за thermowasher. Преди завинтване в дупките поликарбонат закопчалка са пробити малко по-голям диаметър от този на винтовете. В горния край на листа се прилага към запечатващата лента, а долната - перфорирани. Всички страни са затворени механична профил.

На стената над входа е маркирането за монтаж на котви. На нея са пробити отвори 4 на 80 мм дълбочина. Те се поставят в анкерни болтове 10 х 100. Екранът е окачен на притежателя и се определят от ядки. Той сигурно ще защитава верандата от метеорологичните условия в продължение на много години.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден