WikiWiex.com

Възможно ли е по някакъв начин да се легитимира "улавяне" на земята?

Видео на "Матрицата. Малък ядрена зима. Какво се е случило преди 200 години?"

Въпрос от Антонина Ивановна

Добър ден, уважаеми експерти. В нашето семейство е имало трудности, а именно - в страната ние изградихме навес, структура, достатъчно стабилен (при стълбовете изсипва фондация). Но наскоро, съпругът ми и аз разбрах, че сградата е надхвърлила границите на територията.



Възможно ли е по някакъв начин да се легитимира "улавяне" на земята?

Видео по темата "Русия obrechena.Kitay започнаха анексиране на Сибир без шума и нашата pyli.Krym, Сибир е ваш!"

експерт отговор

naves8
Добър ден. За съжаление, аз съм строител, а не адвокат, а аз ще отговори толкова, колкото аз го разбирам.

Сродни видеоклипове "Barboskiny - 148 seriya.Spasenie Земята (нова серия)"

Така че, погледнете всички документи, които имате в момента - ако сайтът ви е веднъж постави на регистрацията на кадастралната преди 01 Март 2008, както и границите на него на хартиен не е изрично записани, можете лесно сега да търсят границите на изисканост, които могат да да се променя от 10% (приемайки, че няма съседи, както и съответствие с общата площ).

Но ако сайтът е регистриран след тази дата - не може да се помогне, трябва първо да се прилага за администрацията на изявление за предоставяне на земя за собствените си нужди, и едва след това - да я откупи.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден