WikiWiex.com

Как да си направим навес над входа с ръце

Potap задава въпроса:
Здравейте, аз съм се интересуват от това как да се направи навес над входа с ръце. Имам нужда да се изработи изглеждаше лесно, но може да издържи на поривите на вятъра и тежестта на снега. Аз си мислех, че всички видове тенти и сенници - това е нещо архаично и не красят фасадата на сградата. Но след няколко седмици, че са претърпели къщата ми без тази структура, показана като той е необходим, тъй като козирката на вратата предпазва от дъжд и слънце и просто дава възможност да се лошото време спокойно вкара ключа в ключалката. Какво може да ви посъветва?
Експертни отговори:

Visor врата е защитен от атмосферни влияния и слънчева светлина, предотвратяване боята или горят vspuchilis от влага. В допълнение, такива конструкции, за да предпазват от утаяване стъпки, които могат да бъдат унищожени в много кратко време. Не е необходимо дълго време да се мисли за изграждането на козирка над входа с ръцете си, но по-скоро трябва да го направи.



Основните компоненти на визьора

Основните компоненти на козирка над входа.

Кръшни козирки, произведени от поликарбонат, който е с висока прозрачност на светлина, но е в състояние да издържат на високи натоварвания и велпапе, както и най-добрият избор за рамка - е форма на тръби. Козирката може да бъде един пронизителен, двускатен, извит или чуплива. Често на входовете на сградата са оборудвани с козирки, само въз основа на стените. Такива структури се наричат ​​окачени. Някои тенти са направени с подпори в земята. Този дизайн е по-надежден и ви позволява да се направи по-голяма площ на покрива.

Опитайте се да се изгради навес от ламарина с опорите, а когато се натрупа опит, вие ще бъдете в състояние да направи дизайна на цялата поредица от поликарбонат. По този начин, на необходимостта от:

  • тръба 40x40 мм за стълбове;
  • 40h20 мм тръба за шасито;
  • анкерни болтове с ядки 10h80 мм;
  • профилирана C-21 или NA-20;
  • Рулетка или управител;
  • ниво или отвес;
  • квадрат;
  • заваряване машина;
  • Сандер;
  • Hammer или ударни тренировка;
  • отвертка.

Определяне на каква височина козирка ще бъде над вратата. Уверете се, маркировки, пробия 3 дупки и поставете котвите. От 40h20 мм тръба заварка конструкция. Независимо от размера резултат размера си решетка клетка трябва да е 500x500 мм. Към тръбата, която е в непосредствена близост до стената, заваряване издатъци 3 (завинтени на стената).

Ако капакът ще обхване пространството на не повече от 1,5 м пред вратата, а след това е достатъчно за два крака. Вземете тръба 40х40мм, и ги нарежете по дължина в зависимост от височината на бъдещата козирка (не забравяйте да го вземе под внимание на ъгъла на наклон). Заварени към долните краища на крайните стени с 4 отвора, всеки. Направете маркировка на верандата на рамката впоследствие е положена върху подкрепа. Пробийте дупките и да полюсите на анкерните болтове. Дръж се на рамката на стената, тя се заваряват към публикациите и затегнете котви ядки.

Украса трябва да се простира отвъд предния ръб на рамката на 5-10 см. На базата на тази, нарязани листа. Прикачване на металния профил към рамката с винтове с гумени покритие шайби.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден