WikiWiex.com

Каква е ширината на поликарбонат?

Видео на "парникови отопление на дърва за огрев"

Алексей, Нижни Новгород задава въпроса:

Видео на "Засилено парникови поликарбонат от GTconcept ширина 5м"

Добре дошли! Реших да отида с времето и да се използва в изграждането на модерни материали. Искам по-специално да се използва на вашия сайт поликарбонат, което го прави ограда, навеси, оранжерии. Има фирми-изпълнители, които са готови на всичко се изгради, но аз искам да съм в къщата ми стана възможно благодарение на собствените си ръце. Искам да знам какви са стандартни размери са в този материал, тъй като това определя колко трябва да си купя тръби за рамка, dobornyh профили и затягащ. Имате всички страни поликарбонат същата ширина? Освен това, аз искам да знам защо производителите не правят списъци на които, например, могат да бъдат обхванати веднъж цялата оранжерията, защото поликарбоната е много гъвкав, което го прави лесно да се сгъва за транспорт? Благодаря.


Експертни отговори:

Видео по темата "Куполът 12 метра широк поликарбонатни"

Характеристики поликарбонатни плоскости

Добре дошли! Поликарбонат може да се смята за един от най-добрите материали за изграждане на леки и прозрачни покриви и прегради, включително огради. Въпреки очевидната крехкост, материалът е с отлични характеристики на гъвкавост и здравина. Въпреки това, стандарти са разработени дължина и ширина на поликарбоната, за които монолитни полимерни листове съдържат 3.05 х 2.05 m и за клетка -. 6 х 2.1 m и 2.1 m X 12 Всички производители са водени в тяхното освобождаване този вид на продукта и не листовете по-голям от стандартния размер.

Видео на "Домашна polikarbonataHomemade беседка навес от поликарбонат"

Изборът на полимерен материал, свързан с ширина няколко причини, главен сред тях - му разширяване чрез нагряване и свиване по време на охлаждането. Максималната амплитуда на промени на линейните размери на линеен метър поликарбонат през годината може да бъде повече от 5 мм, който е пластмасовия панел на 2 m може да се разшири с повече от 10 мм. Трябва да се добави, че претърпяват големи деформации цветни пластмасови плочи, и прозрачен или леко се разширява до по-малка степен.

Можете да си представите как ще се промени размера на материала, с големи размери. Свързващите елементи в този случай трябва да са по-широки, за да се компенсира за деформация, но те ще бъдат по деформирани и не може да осигури връзката с плочите на рамката и един с друг.

Видео на "парникови "matrioshka" (Ширина поликарбонат 1 метър!) "

Изборът на стандартната въздействието и практически обстоятелства. Нейното развитие се извършва като се вземе предвид средната човешка височина, това е, за повечето хора на изкуството работи в средата на листа няма да предизвика неудобство. Те би било трудно да се постигнат тези райони, ако ширината на плочата да надвишава 210 см.

Ако купите листове от по-голяма ширина не е възможно, върху тесен панели поликарбонат се реже често. Монолитна полимер обикновено се разделя на листове с ширина 1.025 m. Cell панел се нарязва на 105. и 70-ст плата. Поликарбонат по-малки по-технологичен монтаж. В допълнение, намаляване на размера позволява да се сведе до минимум влиянието на коефициента на термично разширение. Разбира се, за тези панели, е необходимо да се промени дизайна на решетка. Напоследък за сглобяването на поликарбонат конструкция се използва все клетка материал в стандартен размер лист. Тя е свързана с кадрите с помощта на само свързване профили.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден