WikiWiex.com

Зеленчукова градина в оранжерия поликарбонат: бързо и безопасно производство на растителни

Сродни видеоклипове "Разпределение на билата в оранжерията"

Александър Абрамович, Уфа задава въпроса:

Сродни видеоклипове "набиране на семена от домати и краставици"

Здравейте Аз съм пенсиониран и купил парцел в покрайнините на града. Реших да придобие фермата си. На първо място, всички физически, което ядем, и второ, да вземе малко почивка със съпруга си най-сетне от тези натоварени пътища, автомобили и заводи. Като цяло, ние се премества в близкото село нашия град и да зададете къща. Летни зеленчуци, засадени в градината, две оранжерии съпругът е направил. Но тук е нещо лошо, някои разсад покълнат. Аз не разбирам какъв е проблемът. Съседите казват, че най-добрият начин за бързо запълване килера си - е отглеждане на зеленчуци в оранжерии от поликарбонат. В него се казва, продължава да расте бързо и плодът от сочни и апетитни. Съпругът отиде в града, за оранжерии, Аз погледнах след няколко вида. Сега ние мислим за това какво да предприеме. Но аз все пак ще се учи, вярно ли е това, което те казват съседи.


Експертни отговори:

Свързани видеоклипове "Резултати от картофи мулчиране"

Отлична реколта през цялата година

Всъщност, отглеждането на зеленчуци в оранжерии, изработен от поликарбонат има твърд предимство. Материалът, от който е направен на строителството, сред най-модерните и оранжерии, тъй като данните са с високо качество. Те са плод винаги ще бъде топло и уютно. Дизайнът ще остане за доста дълго време, не идват в неизправност и не изисква ремонт или замяна.

Свързани видеоклипове "Прибиране пипер семена"

Трябва да се помни, че за растителна семената в оранжерия вече е възможно от времето, когато снегът се топи. В него той ще се стопи много повече, отколкото просто на улицата, тъй като температурата в помещението е по-висока. Така Land хранени с влага и слънчеви лъчи топли като нея - имаше отлична почва за засаждане семена. Ако земята все още остава студено или недостатъчно затопля, можете да следвате този съвет: в оранжерията да се постави матов черен цвят филм. Тъмните нюанси привличат слънчевите лъчи, поради което помещението се нагрява бързо. По това време, вече е възможно да се постави в кутии и кутии с разсад, засадени. Но шалот - един от малкото ядливи растения, които всеки може да се постави дори в студено време: тя расте и при такива условия.

Разпродажба винаги има определени видове семена от краставици и домати, които поникват по-рано. Те могат също така да бъдат засети в оранжерия поликарбонат. Сега, за да се създаде по-благоприятни условия за растенията измислени специални електронни сензори. Ако получите такава оранжерия, можете да бъдете спокойни за състоянието вътре: сензорът ще настроите желаната влажност чрез коригиране на оптималната температура за началото на растежа на зеленчуци.

Видео на "Озеленяване краставици в оранжерия. Първият начин на засаждане на краставици"

Поликарбонат, който служи за покриване на жилищни оранжерии, зелени домашни любимци предпазва от ултравиолетовите лъчи. И преките лъчи на слънцето, ще влязат на този материал не е точно и разсеян, така че светлината и топлината запълни цялото пространство на парникови равномерно. Освен зеленчуци, позволяващ размери дизайн, в оранжерията може да бъде благоприятно повиши зрънце, например ягоди.

Оранжерията е лесно да се грижи: измиване на тялото и на филма може да бъде обикновена чешмяна вода. В хода, можете да сложите някакви перални решения и гелове, различни от абразив. Те са в състояние да унищожи поликарбонат. Но слоевете сняг, които са депозирани на зимна градина, материални щети не могат: преди да е силен. Структурата, направени от други суровини, като например стъкло, от снега ще дойде в неизправност.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден