WikiWiex.com

Mount алуминиеви профили: характеристики на работата

Виталий, Воронеж задава въпроса:

Видео по темата "Инсталиране на кухнята. Майсторският клас. Филмът е деветият"

Добре дошли! Аз самият опитен момче за всичко помисли, но никога не е трябвало да се справят с по време на строителство, ремонт или производствен профил дизайни. Чувал съм, че има доста широк спектър от приложения. Бих искал да знам мнението на специалист за това, дали това е вярно, и причината, поради която метални елементи са станали толкова чести в частния и промишленото строителство. Ако качеството на продуктите, толкова високо, бих искал да знам как закрепена към алуминиеви профили, тъй като аз също възнамеряват да го приложи при изпълнение на кухни и монтаж на вентилирани фасади на страната му къща. В какъв ред да се направи определяне на фасадата на тортата, ако се приеме, в процеса на работа се използва метален компонент?
Експертни отговори:

Видео на "гума "информационен видеоурок""



сграда вентилируема фасада

Вентилируема фасада на сградата.

Фиксирането общ алуминиев профил, се дължи на факта, че продуктите не са само икономически, но и гъвкав самоносеща конструкция. Процесът на поставяне алуминиеви профили често се произвеждат в системите за регенериране фасадни, тези продукти действат като компонент член носител.

Ремонт се извършва с помощта на предната котва, която е инсталирана на метален елемент. Преди началото на инсталацията на стената трябва да бъде монтиран топлинен изолатор. фиксиране Негово се извършва с помощта на чадър котви. След това фасада изолация е защитен с мембрана, която позволява на раздуване и намокряне. Мембраната е необходимо да се засили припокриването между металните елементи. В процеса на инсталиране трябва да се извършва така, че въздушният слой се поставя между изолационния слой, а завършекът на фасадата.

котва Frame

Frame котва използван за закрепване на профила на външната стена на сградата.

Видео на "Metal сайдинг негов избор и функции на инсталацията"

Алуминиеви елементи могат да бъдат използвани вътре в къщата, например, в производството на врати за кухненски шкафове. В ролята на пълнител в този случай е МДФ. На плочата се препоръчва да се намали правоъгълник с определени размери. Към единия край на заготовката от MDF следните примери С-образен бар. Едва след това, че размера на елемента е позволено да се коригира ножовка за дължината му еквивалент на дължината на края на отсечката. Трябва да поставите детайла в края, а след това подсилено от телбод и нокти. За да фасада, затворена в алуминиев компонент, е бил лишен от външни дефекти, е необходимо да инсталирате тапицерия, която ще се затвори скрепителните елементи капака.

За да се направят не-остри ъгли на фасадата, те ще постави декоративен ъгъл, който ще свързва елементи. След това, на същата технология, за да бъде вярна на другата страна член MDF празните места. Необходимо е да се инсталира на материала в областта, а след това по подобен начин, за да се укрепи и направи инкрустация. След като фасадата ще бъде готов, той с помощта на фрезоване триони трябва да оборудва вдлъбнатина, предназначена за приюти.

Свързани видеоклипове "Kingspan: монтаж на покривни сандвич панели Х-дек:"

Повишения описани базиран компонент ще имат характеристиките на устойчивост и естетика.

Видео на "балансиране на гуми и колела за автомивка"

Алуминиеви С-образни барове могат да бъдат от всякакъв цвят. В допълнение към лесна инсталация е с ниска цена, тя спестява на производството на строителни материали.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден