WikiWiex.com

Как да се извърши ремонт на тавани: тавани от гипсокартон

Видео по темата "Как да се правят на топлината - таван звукоизолация"

Адам задава въпроса:
Добре дошли! Имам малко неудобство, след основен ремонт на тавани. Тавани от гипсокартон, аз не знам как да го направя, и ги поставете върху майстор реклама. Той го направи бързо и привидно нормално. Сега тавани не са равни, а някои чуплива, и те са били хакнати. Мога ли да го оправя или трябва да го ремонтирам всичко отначало? Аз не съм експерт, трябва да наемете някой да наблюдава и да се случи нещо отново. Затова, моля обяснете какво трябва да се обърне внимание при инсталиране на таван гипсокартон или как тя може да бъде отстранена. Благодаря предварително.


Експертни отговори:

Схемата на гипсокартон таван

Ако по време на ремонт, не се съобрази с разпоредбите на сградата, тя е най-вероятно, резултатът ще бъде незадоволително, а дори и абсолютно незадоволително. Това важи и за таван ремонт (Тавани от гипсокартон, окачени тавани, окачени тавани и други декоративни решения).

Запазване на време или средства, температура смущения и изисквания влажност водят до огъване GC лист между фуги и пукнатини.

Що се отнася до влажност и температура, е необходимо да се придържа към три правила:

  1. Извършете монтаж работата на гипсокартона таван и спрей пълнеж трябва при температура не по-малко от 5 ° С
  2. монтаж Гипсокартон е започнало, след като всички процеси, свързани с влага - замазка етаж, измазване на стените и неща.
  3. Всички прозорци в стаята трябва да бъдат затворени, за да се предотврати появата на чернови.

По време на събранието на касата е необходимо да се спазват точно разстоянието между металните профили. Под всеки гипскартон, трябва да се постави на трите профили - по ръбовете на две и една в средата. Можете да зададете и четири за бизнес употреба. Не е необходимо да монтирате ТК списъка на само два елемента в краищата. Тези икономии води до увисване на гипсокартон и напречното положение не е правилна.

Ако все още се допуска грешката, че не е необходимо да се скрие недостатъците с помощта на боя. За да се отървете от пукнатините, те трябва да бродира с няколко милиметра (може да бъде обикновен пирон). След това се грундира и след изсушаване, нанесете на шпакловка. Това трябва да се извърши няколко пъти, тъй като след сушене всеки слой намалява по обем. Обработени места мелене фина шкурка и покритие с грунд. След ремонтирани площи са боядисани.

За да се поправи ситуацията с вълните ще бъде по-трудно. Можете да използвате следните технологии:

  1. Определяне на стойността на издутини. Ако вълните са твърде очевидни, ще трябва да ремонтирам всичко - за премахване на сухото строителство и укрепване на скелета. Естествено, че трябва да похарчите за нов материал.
  2. За да укажете местоположението на тези площи, където има различия. Е, ако е малко, и на тавана, ще трябва да се ремонтира само на някои места.
  3. Определяне на степента на промяна. Ако той е малък, таваните ще бъдат достатъчни, за да мазилка.

Възможно е да се избегне загубата на време и пари, ако се прави правилно от самото начало.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден