WikiWiex.com

Особености на структурата на тоалетната чиния

Борис, Перм задава въпроса:

Видео по темата "Ремонт барел unitaza.Ustranenie теч в bochka.chast вентил 1"

Добър ден! През целия си живот аз просто използва тоалетната и никога не съм мислил за това, как тя работи. В днешно време, това не е особено необходимо, тъй като има голям брой организации или прости shabashniks, че парите ще бъдат в състояние да изпълняват неговия монтаж. Но аз имам син порасне, който изведнъж ме попита за как в тоалетната. За да не попадне в очите му, реших да проучи устройството на санитарната уреда. Моля, разкажете ни за структурата на тоалетната и колко доволни източване.
Експертни отговори:

Свързани видеоклипове "на Vitra. Висяща тоалетна за монтаж. Монтаж функции";



Операционната принципа на купата форма на фуния

Операционната принципа на купата форма на фуния

Видео, свързани с "да излезе от тоалетната камък !!"

Тоалетна - е задължителна за модерен дом вид ВиК. Общият принцип на неговото действие е известно, че всеки ученик. Но вътрешната структура на тоалетните не знам всичко. Но ако изведнъж има неизправност, тогава знанието на принципа на работа, няма да правя. Освен това, всеки човек трябва да знае структурата на тоалетната, така че ако е необходимо, за ремонт.

Видео по темата "Как да си направим вода в неговия апартамент TECE профил + инсталации тоалетна TECE 9.300.023"

В стандартния си дизайн тоалетна е разделен на два елемента: купа за източване и резервоара за съхранение. Най-много специална купа за източване не се открояват, с изключение на наличието в структурата на долния дял. Тази преграда предотвратява връщането на отпадъчни води в обратна посока. Това може да се дължи на турбулентност на вода по време на източване.

По-рано главният фактор при избора на купата за източване беше ъгъл място на изхода му. Той трябваше да е задължително да съвпада с колектор на входа на тръбата за канализация. Но съвременните технологии не стои все още и в момента е в търговската мрежа гъвкави маркучи. Тези маркучи са направени под формата на гънки и могат да стигнат до желаната дължина.

Видео по темата "Как да махнете капака от тоалетна барел. Премахване на течове"

Най-сложен механизъм е в резервоара. Това е всички клапани, който е отговорен за натрупване на вода и източване. Освен това, този механизъм може да бъде разделена на 2 части. Един от тях е отговорен за процеса на набиране, а вторият - за изпомпване на водата.

устройство Схема за промиване на резервоара

Шофиране цистерна устройство.

Най-често използваният танкове към горната източване. те работят ключ от канала, който се намира в горната част на резервоара. Натискайки този бутон, започва изпълнение на механизъм и предпазен клапан на дъното на резервоара е отворен.

В допълнение, тоалетната е снабдена с поплавък вентили. Тази плувка по време на източване пада надолу. Както тя достига най-ниската точка, клапан се задейства припокриване в канала и течността започва набиране. За да се избегне преливане, в горната част има подобен клапан. Веднага след като плувката да достигне, подаването на вода спира.

Такъв механизъм за плувка е много ефективен и позволява високо качество на работа у дома водопровод. Знаейки как работи, трябва да се провежда периодично превантивни мерки. С тези дейности, можете да просто премахнете неуспехите в системата за водоснабдяване, която ще помогне за предотвратяване на наводнения в стаята, банята или тоалетната.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден