WikiWiex.com

Как да се извърши ремонт на тоалетна чиния с ръцете си

Фьодор, Ростов на Дон задава въпроса:
Добре дошли! Моля да ми помогне да се справят с проблема ми. Аз съм в банята около тоалетната постоянно ще водата. Тя излъчва неприятна миризма и създава влага на пода. Точната причина все още не е определен. Но ако това закъснение и след това може да започне да се отлепи от плочки на пода. Call водопровод струва много разходи, и бих искал да се справят с проблема и да направи ремонт тоалетна чиния с ръце. Мисля, че с ваша помощ мога да се справя с тази задача по-добре от специалист.
Експертни отговори:


тоалетна устройство

тоалетна устройство.

Добър ден! Всъщност, причините, поради които тоалетна поток, Може да има много. Ние ще се опитаме да се идентифицират най-честите причини и да ви помогне с нашите съвети, за да се справи с тях. Ако вашият водопровод не е много износена и трябва да се смени, можете да си свършат работата за ремонт на тоалетната с ръце.

Водата може да се влива в мястото на монтаж на резервоар за тоалетната чиния, или на място на закрепване на маркуча за вентила за изключване. Може би проблемът е гумено уплътнение, което можеше да се движи, или напълно да се влоши в експлоатация. Трябва да изключите водата, премахване на резервоара и развийте маркуча и проверете самото уплътнение, както и промяна на старата с новата, ако е необходимо.

Ако имате канализационна тръба чугун, а след това, тъй като на интерфейса на износване между него и купа чешмяна вода може да се случи в този момент. За да се реши този проблем, първо трябва да се почисти мястото на кръстовището на стария решение. После здраво уплътняване на пространството между тръбата и крана на купата с помощта на специален бельо underwinding и няколко пъти добре смазани уплътнител или цимент разтвор, вода и PVA лепило. Тоалетна в този случай, тя ще продължи само един ден, когато всичко е напълно сухи и грайфери.

Причината за водата може да бъде спукан или бичен на тоалетната чиния. Ако откриете пукнатина, те трябва да се почистят, обезмаслен с ацетон и се изсушава. След това, за да ги покрият с водоустойчив лепило. Можете да използвате гумено лепило епоксидно лепило или. Трябва да се действа стриктно съответствие с инструкциите, които е приложен към избрания лепилото.

Ако едно парче е избухнала далеч от тоалетната, за да се реши този проблем, е необходимо да прекарват повече време. Място разцепване също почистени, обезмаслени и с помощта на сграда сешоар е добре изсушена. След това залепете отцепилата парче чрез водоустойчив лепило. За допълнително сила горния шев дръжката с епоксидно лепило или уплътнителен материал за шевове. Вътре лепило шев и съща дръжката прилага към него лента от пластмаса или неръждаема стомана.

Лепилото се нанася на тънък слой, отцепила натиснете и проведе в точното време. Всичко трябва да се работи много внимателно, след ремонт на това място няма да има нужда от близо три години. Ако не помогне, промените в тоалетната нова. Но тук вече трябва да се обадите на водопроводчик, като подмяна на тоалетна - отговорна работа.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден