WikiWiex.com

Тя трябва да изглежда като докинг и тухлена стена на трупи баня?

Видео на тема "Изграждане на покривна система"

Уважаеми колеги, аз съм изграждането на регистър сауна, но има и тухлена стена. Моля, кажете ми как да изглежда закачен тухлена стена на трупи баня? И необходимостта от ножницата зида?

Видео на "# 2 Вход къщи. Къщата е направена от дървени трупи. Всички ума. Издание 2"



ПРИМЕР дървени колони, носещи на тухлата на фондация

Направи плитък жлеб в стената (5 cm) с ширина зидария. Вие ще трябва да започне г. в него. Така че ще даде възможност да се намали на психиатър. Вие може да се добави по желание армираща мрежа или през определено разстояние. Но това не е задължително.

Видео по темата "покрива. Съвместните греди, греди, греди към замъка. Dedovskiy много надежден начин"

Съединението се полага теглене или базалт вълна, и след това се затваря. По принцип е възможно да се вдигне и други материали, но не задължително естествено, тъй като ние говорим за парната баня, където високи температури и влажност може непредсказуемо да повлияят синтетика.

За използване минерална вата. Това е огнеупорна и лесен процес трансфер свиване дневник банята. Ако изберете като топлоизолация пяна или някакъв друг материал, който може да бъде неприятни последици влезете свиване.

Видео на "Home и баня от един бар. Как да се изгради стена на дървесината"

Когато приключите изолация, зидария облицовка obsheyte всеки цвят, който харесва. Тя ще служи като допълнителна изолация, и голяма благодат завършен зидария.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден