WikiWiex.com

Stykovanie балатум сами по себе си

Сродни видеоклипове "1 ножницата на линолеум със собствените си ръце (Lek)"

Добър ден.

Видео на "2 Армировка на балатум с ръцете си (още)"

Факт е, че сега има много широка гама от материали, които могат да се използват за полагане на линолеум.



stykovanie балатум

Докинг балатум "заварка"

Видео по темата "Връзката между стария и новия балатум"

Участъците балатум може да се направи въз основа на изискванията за подреждане, а именно:

  1. Има специални "балатум Профил" - с две страни в този профил се вмъква в настилката, а след това лентата се притиска към пода - опция е много надежден и сравнително евтин, но не е толкова просто - всичко в ущърб на тази инсталация е, че в сила от фугите ще бъде малък первази, които са неизбежни по време на процеса на полагане;
  2. Използването на лепило - вариант "класически", но трябва да призная, че с такъв вариант след време, което зависи именно от качеството на лепило, балатум въпреки това "raspolzetsya" на нивото на ставите, тъй като панелът ще се свие, този вариант също принадлежи към категорията на евтини, но аз не мисля, че такъв резултат в края на краищата ще се радва, въпреки че след няколко години ще изглежда много добре;
  3. Сега, когато се присъедини към линолеум, използвайки двустранен лента и "студено заваряване" - опция е надеждна и достатъчно дълго povernhost ще ви зарадва с подреждане на качеството, както и значително по-дълго, отколкото в кръстовища на устройството 2 алтернатива. Тази инсталация не може да се нарече евтин, в сравнение с предишните версии, но това е най-доброто, така че трябва да преминете през строителния пазар в търсенето на такива елементи снаждане линолеум, не си струва да купуват евтини аналози, защото резултатът може да бъде разрушен целия материал за покритие.

Видео на "3 обвивка от балатум със собствените си ръце (монтаж)"

В края на краищата, аз боядисани всички основни методи за съвместно устройство за полагане на линолеум (заковаване на шевове ноктите съм пропуснати, тъй като този вариант вярвам просто безполезни и неестетично), така че изборът на метод е да решите - това, което ще ви подхождат повече в производството на тази работа.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден