WikiWiex.com

За PVC плочки балатум и стари: да се съчетаят правото?



Добър ден.

Не, аз не във всички случаи е невъзможно. Всеки стар покритие преди полагане PVC плочки трябва да бъдат премахнати, особено твоя.

Да започнем с това, че сцеплението на предната си страна и лепило повърхност на избрания финала ще бъде маловажно и ще приключи до стар линолеум може по всяко време да се справи с базата, да не говорим за факта, че за дълго време управлявана версия на такова покритие се използва за да изсъхне.

Честно казано, аз не виждам никакви проблеми, за които не искате да се премахне линолеум. Това е доста прост процес на демонтиране, който може да се справи с почти два часа.

Така че, монтаж линолеум се извършва по два начина - или пресовани цокли и залепени по стените, или просто в цялата залепени повърхността.

В първия случай трябва да се отстрани само цокълът и издърпайте ръба - ще видите, че тя просто ще трябва да се навивам и да доведе до най-близката кофа за боклук.

Във второто изпълнение, както и да се закача ръб и балатум, ако не е точно лесно, но също така и да се отклоняват от пода, без никакви проблеми.

Следваща - ние започваме да се подготви почвата. Ако искате да приключите е качество, и е причинил завистта на посетителите, не си скръб, фондацията ще трябва да бъде внимателно обмислена.

Така че, на първо място се провери Равните височини. Вземете нивото и да видим дали скокът е нашият етаж. ако има проблеми, тогава вашето внимание е представена нашата позиция "Изравняване на пода", който разглежда всички видове подови настилки и основните методи за тяхното привеждане в съответствие.

Следваща - действието както вече е описано в статиите на нашия уебсайт. Подравняване на корицата, отидете в търсене на членове на облицовка PVC, който, тъй като имаме на сайта.

Това се случва, че след прочитането на читателите има някакви специфични нюанси, свързани точно с конкретните условия на работа. В този случай, веднага се свържете с мен, аз съм винаги с нас.

Ако все пак решите да лежеше на балатум плочка от този тип, той наистина не е трудно, когато човек се изправи на сутринта, ще видите доста неприятно картина на секс отглеждане. За да добавите неприятности дори времето, което прекарвате в подобряването на нов етаж, както и - допълнителните разходи.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден