WikiWiex.com

За да поставите една арка в апартамента

Джордж, Нижни Новгород задава въпроса:
Здравейте Реших да се инсталира в апартамента си (между кухнята и хола) арх. Формата му е, че трябва да напуснат част от вратата, и все още частично proshtrobit бетон. Но доколкото такива действия са законосъобразни и това, което може да се окаже? Аз съм в цялата бюрокрация не разбирам. Ако искате да направите някои документи, а след това къде да ме намериш? Мога ли веднага да започнете ремонт, без да бъде обжалвано пред съответните органи? В края на краищата, това отнема много време, и аз искам да направя всичко в бързаме, а желанието да бъдат загубени, а аз съм на почивка. Питай как да постъпва правилно в тази ситуация. Аз също искам да разбера как се изпълняват правилно инсталацията в апартамента арки. Благодаря предварително.


Експертни отговори:

Видео по темата "Арката в апартамента - един завладяващ спектакъл"

Инсталиране на арката между хол и кухня

Инсталиране на арката между хол и кухня.

Видео по темата "Как да инсталирате арката на вътрешните работи Подробна Видео уроци"

Доста често срещан начин арка инсталация апартаментът се счита за осъществяването на неговата гипсокартон. В мокро състояние, този материал се поддава на лесно огъване, което прави възможно да се даде някаква форма на арка. Заради сухото строителство е също така лесно, арката на него е прикрепена към тавана и стенната повърхност от обикновените водачи, участващи в инсталирането на дялове. След изграждането на такава конструкция на shpatljujut, и след това се оцветяват или okleivayut.

В случай, гипс бленда е т.нар панти инкрустация не изисква допълнително укрепване и пренареждане привеждане в съответните органи.

Когато се предвижда да се намали през дупка в стената превозвача, не могат да бъдат избегнати процедури за одобрение на жилища за преоборудване.

Видео на "SETTING КЛАСИЧЕСКИ арки"

Първа част от проекта и мястото за монтаж на сводеста гробница. След това е якостни изчисления, тъй като някои носещи елементи в страната са неприкосновени и не подлежат на унищожаване. Тогава се помирение с одобрения план на новите апартаменти, копие от който се съхранява в ОТИ.

По-добре е да се направи всичко както трябва да бъде. Липсата на решение може да доведе до сериозни затруднения в бъдеще в сделката за покупко-продажба на апартамента.

Инсталиране на арката е възможно само, когато има резолюция на ръцете.

Преди да инсталирате арката, да се отървете от всички излишъка от дебелината на стената е посочено в плана. Той решил да използва изрязан отвор с по дебелината на стената материал специален инструмент с диамантени дюзи, рязане на бетон и метални пръти и фитинги. Тъй като тази процедура създава много шум и би донесло неудобство за съседите си, по-добре е да се извърши в най-кратки срокове. Освен това трябва незабавно да се отърве от отломки, генерирани чрез изрязване на отвори в стената.

В следващия миг подготвителната работа за монтаж на арки в апартамент е укрепването на дупката. В повечето случаи, цялата повърхност на отваряне увеличение от ъглите и канали. Тези мерки дават възможност за премахване на лющене бетон и последващо увреждане на стената.

Сега наемодателите често са монтирани дървени арки, проектиране един вид допълнителна украса за вратата. Но някои собственици на апартаменти, поставени монолитни бетонни арки. Последните се различават по-голяма тежест, при спазване на определени правила за монтаж на прага.

Готов за монтаж на арки в прага представляват стандартната железопътна комплект за сглобяване и монтаж. Обикновено, комплектът включва метални релси, закрепени към тавана и повърхностите на стените и декоративни аксесоари, участвали в създаването на привлекателен образ на арх.

Монтиране на арката, важно е да се придържат към инсталирането на технологии, да бъдат внимателни при използването на елементи на крепежни елементи, тъй като тя е, че те са дадени по-важна роля в поддържането на подкрепа на структурата конструкции.

Някои комплекти за сглобяване на арките приличат на нещо като дизайнер, целия комплект е намалена само с водачите за монтаж и счупване ключалки, които държат цялата конструкция.

Лесен за инсталиране арки технология всъщност е очевидно. Все по-трудно. По-добре да се намери добра компания, която е специализирана в производството на изработени по поръчка арки. Опитни специалисти не само изпълняват оригинален дизайн по искане на собственика на земята, но бързо я фиксират.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден