WikiWiex.com

Изолация от минерална вата - кой да е добър?

Видео на "комина Volcano: Тестване изолация ROCKWOOL 750 ° С"

Трябва да се изгради сауна. Разбира се, оценката, какво ще ми струва това удоволствие, аз се опитвам да не пропуснете нищо. И ако по отношение на строителството и довършителните материали се разбира добре, въпросът за топло-, хидро- и бариери парни остане отворена. Много чували за Rockwool материал. Какво е това и какво се използва? Дали тези неща е подходящ за мен?

Свързани видеоклипове "Rockwool Шумоизолация"



Приложение Rockwool изолация

Rockwool - отличен топлинен изолатор. Той се използва успешно за топлоизолация на вани. Тя е изработена от едно и също име. Ако се съди по популярност, Rockwool - един от най-добрите изолатори и обратната връзка е положителна. Тя е изработена от разтопени скали.

Видео на "комина Volcano: Тест за устойчивост на влага изолация ROCKWOOL"

Най-често професионалисти използват материали, произведени чрез Окончания технология. Този вид изолатор е различна еластичност: монтажна плоча е лесно да се свива, а броят на скрап се намалява. Тези характеристики положително влияят на ефективността на изолация.

В допълнение към баните, на Rockwool изолация се използва за тераси, скатни покриви, тавани, вътрешни прегради, преградни стени. Отличителни характеристики: широк спектър от приложения, сила, издръжливост, устойчивост на високи и ниски температури. Говорейки за дълголетие, имаме предвид експлоатационен живот от около 50 години. Вземете го, няма да съжалявате!

Видео по темата "Инсталиране на изолация Rockwool Wired Mat"

Споделяне в социалните мрежи:

сроден