WikiWiex.com

Каква е причината за използването на minerita PPU?

Видео на "течна гума хидроизолация на покриви"

Стоя в пещта за баня Тунгуска 24, облицован с тухла. От него идва резервоар 70 литра, като самовар, където на 15 см от тавана, облечен в сандвич. Сложих пяна фабриката (таван-пас единица. - приблизително администрация), изолирани с азбест и видима част от базалт. PUF - Ferrum 40x40. Сега, в парната баня и пяната и сандвич загрява, така че те да започнат да цвърчи. Притеснявах се за това много. безопасен за такова явление ли е? Мисля, че може би трябва да се премахне инсталиран пяна.

Видео на "Купи UNITY Владимир"



Идеята ми е да го свалиш, нарязани дупка в тавана (около 80x80) и приложете няколко листа от гипсокартон. Мансарда на външния попълнено базалт слой 200 мм. Надявам се, че ще бъде в състояние да се затвори таван борда на метална пяна. Проблемът с ниско съпротивление на гипсокартон влага мисля да се реши с помощта на порцелан. Тя ще бъде практически, и красива. Прикрепете ще лепило и винтове. Имам два въпроса. На първо място, ако това помага за решаване на проблема? Второ, защо се използва за пяна миньори? В края на краищата, това е значително по-скъпи от гипсокартон, освен това, за това на всички, малко се знае днес.

Използването minerita

Видео на "Купи автосервиз до Смоленск"

Разбира се, гипсокартон, с надпис "незапалим", не се запали, материалът без такива марки, но, въпреки това, той все още свети (група G1) и сравнително лесно запалване (B3). Това е лекотата, с която той светва, и трябва да ви предупредим, на първо място, така че този материал се поставя в непосредствена близост до едно дърво е неразумно. Но миньор принадлежи на NG. Нейната просто използвайте и по-безопасно.

Е монтиран преден миньори. От обичайния цвят е различен, той грундирани (а в някои видове дори боядисани) панел. Така, че този тип материал не е подходящ. Той принадлежи към клас G1 / B1. Не го приемайте. Трябва да си купите негорими безцветни миньори. На външен вид прилича на накладките и има характерните петна.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден