WikiWiex.com

За торта на партерния етаж в подробности за начинаещи

Видео по темата "Бритиш Времената за за 30 минути в тортата -?! Уникален авторското обяснение достъпен за всички"

Добър ден.

Видео по темата "Как да инсталирате маяци етаж на лазера с ръцете си. Напълнете половете"

Приземен етаж пай

настилки единица

Видео по темата "Как да се научите как да се направи колелото назад (perekidka)"

Правилното секс торта във вашия случай е както следва:

  • Podsypku - 15/20 cm от първия си чакъл -. 15, и едва след това дебелина пясък 10. Първо излива чакъл, които точно привежда лопата, след това върху чакъл отново хвърля пясък с лопата. Важно е да се всичко спретнато загладени, за това ние използваме стари, доказан начин - да се запознаят ниво сграда, и като правило, и да започне да работа.
  • След това идва хидроизолацията на дебел полиетиленов филм - най-малко 200 микрона. Данните не точка Stoi пренебрегвани, тъй като честите случаи, когато podsypku влага чрез капилярно действие, докато вдигна дъската, като по този начин унищожава своята вътре. В резултат на това - или в някакъв момент, формирана една пукнатина или пол просто едва започва.
  • Топлоизолацията може да се използва penoplex, достатъчно 5 см. Ако има и други варианти за изолация, те могат също да имат право да продават.
  • Армираща мрежа. Да, той може да бъде заменен с фибростъкло, ако слой на бетона няма да превишава 5. Отново, не забравяйте да се връзвам armiruem такава решетка изпълнява ролята на един вид рамка, той държи на бетона, които работят в напрежение.
  • Грубо циментов под - 3, това не винаги е възможно, но е много желателно.
  • Изравняване - 1.5.

Видео на "Животновъдство видео гъски"

Това е приблизителната слоеве подравняване във вашия случай. Преди да започнете работа искрено препоръчваме да проверите секцията ни със същото име, има достатъчно просто и достъпно описва как да изпълните някои видове на полагане на пода, която мисля, че ще бъде много полезно.

И ако в този процес ще продължи съмнения и въпроси, аз ще има удоволствието да ги решим, аз съм винаги с нас.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден