WikiWiex.com

Дървени дъски върху корк мат: Достатъчно ли е за звукоизолация?

Видео по темата "Полагане масивно дърво върху корк субстрат"

Добър ден.

Видео по темата "Основата за ламинат и паркет борда Tupleks (TUPLEX)"

Вашата версия е напълно възможно, обаче, аз все още ви съветваме да прочетете статии заглавията, защото не ми е ясно от вашия въпрос е как ще да се съберат в края подова настилка.

Паркет дъска за запушалка на легло

Корк подложка за паркет

По отношение на топлоизолация и звукоизолация - не е лош вариант, но понятието "достатъчно" е много обемен и различно, защото то не се побира всички тези фактори, но по принцип, като се вземе предвид факта, че сглобяема кух-ядрен плоча все още да има някои показатели за това колко добре топлина и звук, мисля, че тази опция е възможна.

Но все пак за лично успокоение, бих посъветвал всички едно и също, за да направят правилния етаж баницата, това не само ще са престанали да се събуди съседите по-долу, но самите те ще се чувстват, колко далеч е топло ще бъде в стаята.

Видео на темата "Инсталиране на филма за защита на паркет и ламинат"

На нашия сайт има много статии за това как да изпълнява слоеве зидани, но пак повтарям:

  • Осъществяване на хидравлична и пара бариера;
  • Поставяме изолация;
  • Mount манто.

Видео по темата "масло с твърда вакса SAICOS PREMIUM HARTWACHSOL"

За пореден път трябва да се отбележи, че е необходимо да се помисли за сметка на метода на етаж монтаж на паркета, защото материалът не е съвсем същото с ламинат - такова покритие е по-взискателни, в допълнение, изисква специални условия за грижа - така че аз мисля, че трябва да помислите предварително Акценти.

И още нещо - паркет, ще ви струва по-скъпо от ламиниран паркет, а ако имате валидна "етаж пай", съответно, че тя ще бъде допълнителни разходи.

Видео по темата "Полагане на субстрата руло"

разгледа всички подробности за предстоящото дело, и ако имате някакви други въпроси - ще се радвам да отговоря!

Споделяне в социалните мрежи:

сроден