WikiWiex.com

На шперплат и подово отопление: комбинирате!

Добър ден.

шперплат подово отопление

Полагане тръба

Видео по темата "Инсталиране на светлина подово отопление дърва, отопление и вода"

По принцип е възможно. Но, независимо от топло етаж. Традиционен вода на дърво, че не е необходимо да бъдат основа.

В края на краищата, както знаете, винаги има вероятност, че вследствие на неизправност на вода полагане на подовата настилка да бъдат демонтирани. Сега, представете си какво ще се случи от вашия шперплат, ако се намокри.



изолация A вода система е най-добре да се стандартните муфи, и как да го направя - ще имате възможност да се учи от статиите на нашия сайт, за това просто търсене.

Видео по темата "Устройството на топло етажа (нагревателни рогозки)"

Електрически и кабелна и филм - може да е подобни "тандеми" често се използват в практиката си.

Но си струва да се има предвид, че дървеният материал и много преработени продукти имат лоша топлопроводимост. С други думи, ако имате лошо разсейване на топлината, както и да се регулира температурата в помещението, трябва да отидете в голям разход.

Също така, имайте предвид също горното покритие, и да оставите част от топлината към него. Отново, ако имате повече и паркет, ламинат или (мисля за подкрепата), след като го направите изкуствено понижаване на температурата.

С други думи, ефективност се губи, което е много нежелателно.

И още нещо - по някаква причина, много работници не препоръчват да се организира, да речем, замазка над подово отопление, както и да се бетонен блок. Тази опция не те съветвам много, разширени глина - тя е много ефективна изолация, която има лоша топлопроводимост.

В крайна сметка, какво е то - само синтероьан при висока температура парчета от глина.

С други думи, подово отопление, че може да се полага, но с течение - това е невъзможно.

За компетентни системи за устройство "топло етаж", препоръчвам към материалите за четене на едно и също име позиция там колкото е възможно всички изложени на рафтове само за тези хора, които за пръв път се сблъскват с тази концепция и поиска да се извърши цялата работа със собствените си ръце.

И ако след като четене или да остане, или ще има нови въпроси, идеи - моля, аз съм винаги се радваме да ви отговоря и да помогне!

Споделяне в социалните мрежи:

сроден