WikiWiex.com

Дали и как да оборудва саморазливна етаж направо на земята?

Здравейте

Видео на "саморазливна етаж" Цветове "- Polimerstoun-2"

как да се оборудва саморазливна етаж направо на земята

Изграждане на саморазливна етаж

Видео по темата "Пол на земята с разширени глина засипка"

Отговорът на вашия въпрос е еднозначен - без вратовръзка не можеш да направиш. Да започнем с това, че покритието просто няма да се придържат към глината - тези видове вещества са несъвместими.



И си представете как ще да изравни този тип покритие? Но подравняване - този вид секс важно устройство.

Тези подове са разположени в няколко слоя, които са твърдо установени, да станат напълно пластмаса.

Видео на "възли в пода на земята. Screed фондацията. GC и вратовръзка"

И това, което имаме в крайна сметка? Подредени етаж пълнител тънък слой върху неравен повърхност на глината (прилягат перфектно не получите), ние ще се гарантира, че на пода ще бъдат разделени на мястото на фрактурата.

И това ще бъде огромна загуба на пари, и прекарва нервите, идващи от ремонт се изисква демонтаж разглезено капак. че е необходимо да сте?

Така че не забравяйте - не забравяйте да се направи замазка! Тези няколко сантиметра, които искате да спечелите в бъдеще, само за няколко месеца, ще се нуждаят от капитал замяна, и отново се връщат към бетонната основа.

Според вашето желание ще трябва внимателно да прочетете някои от нашите позиции, а именно бележката на партерния етаж на устройството, а след това - да се връзвам всичко финес, и най-накрая, подове от наводнения - Мисля, че не е неразбираем.

Сродни видеоклипове "Arbolit. Arbolita кандидатстване в подове на земята? Повишаване стени на инерцията"

И все пак, ако има някакво за вашия проблем характерен нюанс, аз пиша, ще се радваме да отговорим.

И аз се надявам, че вие ​​ще се вслуша в препоръките ми, така че, за съжаление, всеки ден съм свидетел на това как хората по силата на определен невежество да се опитват да спестят пари, но в крайна сметка - да плащат два пъти.

Строителство - това е също един вид наука, която се взема под внимание както химия и физика, и ако имате някои моменти, когато пропуснете устройство, не се изненадвайте, когато резултатът не е така, както бихме искали.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден