WikiWiex.com

Плочки по стените: разполага стайлинг



Добър ден.

За да направите това не си заслужава - фактът, че прилепването на плочки покритие glazurevogo много лошо, почти до нула, в резултат на което тя ще доведе до факта, че на финала на стените на новата плочка ще започне да пада - неприемлив вариант за нас.

Тя трябва да разрушат всички плочки от стените.

Може да се използва за тази цел удар пълен с "острие" или да използвате чук и нещо като длето - край трябва да бъде равна и за предпочитане посочи - в този случай би било твърде тежко за отстраняване на първата плочка, а след това работата ще започне да се движи много по-бързо, това ни гарантира използването на "слабости" на решението, а именно решение слаба устойчивост по опън + динамично натоварване (въздействие).

По принцип, а след това, старата плочка се провежда, говори за качеството на монтажа, но няма опаковка, което би било невъзможно да се разруши.

Разбирам, че сега си мислиш, че нещата могат да се обърнат, но моят съвет към вас - дори не се опитват, в края на краищата все пак се върна на върха, но вие или са изчезнали плочки боли нищо, или всички материали, използвани в края ще отстъпят слоеве.

И ако има някакви възможности, аз съм виждал в други сайтове, когато капитанът е информиран, за да си възвърне glazurevuyu повърхност за подобряване на свързване, те са приложими само за подове, но със сигурност не и за стените.

Ето защо, въоръжени с инструменти и търпение, всичко, което се получи!

Между другото, за да се ускори процесът, не препоръчваме използването на длето и чук. Ако не разполагате с пистолета - закупуване на вътрешните работи, той - незаменим инструмент.

Само да не се плаща, да вземе един удар за домашна употреба, за да разруши преградите ви не вървят!

По този начин, надявам се, че ще се вслуша в препоръките ми, и все пак се демонтира старата зидария. И как да се извърши монтаж на плочки - прочетете на нашия сайт, и всичко ще бъде направено ефективно и за дълго време!

Споделяне в социалните мрежи:

сроден