WikiWiex.com

Инструменти за рязане на плочки: отнеме само най-необходимите!

Добър ден.

Инструменти за рязане на плочки

необходими инструменти

Има няколко възможности за специални инструменти:

Видео по темата "Как да се откажат метод дядо Пушенето"

  1. Една малка ръчна циркуляр, известен като "Пчела" - много удобен и напълно достъпна инструмент - ще бъде необходимо да се намали закупи специален диск, които са специално предназначени за това - но в този случай трябва да се отбележи, че плочката е желателно да се старателно се накисва, тъй като подаването на вода по време на рязане не трябва да правите - можете да развали този инструмент;
  2. Специални машини рязане на керамични плочки - много удобно, но тясно специализирана инструмент. В този случай, качеството на среза ще бъде най-добре, тъй като машината е предназначена за манипулиране на данни - присъствието на входа на вода прави плочката на процеса рязане е много по-чист, тъй като няма да има голямо количество прах, което се дължи на водоснабдителната и използването на добри режещи триони - glazurevaya повърхност плочки не Тя ще бъде отрязана.


Единственото нещо, което вашия основен условие беше да се намали плочки без брак - без опит е доста проблематично.

Освен това, аз ви съветваме да бъдат много внимателни при работа с "пчела", този инструмент е доста капризна, и в ръцете на новак - и дори опасно. Уверете се, че устройството е здраво закрепена, а дори и себе си - да инструмента свързана мрежа не позволяват на децата.

Вторият вариант, разбира се, много удобно, признавам, аз имам такова дружество "Makita". И рязане точна и качество, и наистина след рязане дори върху плочките с плитка победител в състезание няма пукнатини glazurevym покритие.

Като алтернатива мога да ви предложи да вземете плочки и отидете на строителния пазар, често капитана, ако натоварването е малко, прави рязък пред очите ви.

Надявам се, че моите съвети за избор на инструмента ще бъдат полезни, освен това, вашият разрез ще правя без брак.

И ако все още имате въпроси - моля свържете се с нас на мястото, аз съм винаги щастлив да отговори!

Споделяне в социалните мрежи:

сроден