WikiWiex.com

Цвят цокъл - какво да избера?

Добър ден.

Видео на тема "Как да изберете первази за ламинат"

И двата варианта имат право на живот.

цвят цокъл

Цвят первази съчетана с пола

Контрастът между пода и первази цвета също ще изглежда много интересно, ясно да определи обхвата на тези граници, подчертавайки повърхността на пода като "самостоятелно звено."

Този вариант ще изглежда добре, ако всички монтажни работи по стени подравняване и настилка единични повърхности са практически идеално, тъй като, ако има нередности, и съответно, разликата между пода и перваз или между перваз и стената - това значително ще намали качеството и вида на работа, тъй като се дължи на контраста неточности данни са много привлекателни.

Също така много интересно е "ансамбъл" се цокли и врати, тъй като това също е за сметка на един и същи цвят са групирани заедно в един том, а също така ще изглежда чудесно, ако те са организирани в рамките на една и съща структура и цвят - на снимката ще се окаже по-пълното и цялостно.

Видео по темата "Монтаж на врати и первази корпус"

Ако подът и перваз със същия цвят - в този случай е много по-лесно да се скрие малки дефекти, като поради обема на повърхността, цветът на който е един и същ - окото не е за това "улов", откъдето идва и малка разлика просто няма да се вижда. Вратите ще се разделят "стойност", и ясно разграничение между перваза. Това решение е "стандарт".

Оригиналност на идеи и дизайн винаги се подчертае вашата оригиналност, така че аз мисля, че в този случай не е необходимо да се страхуват от експерименти, че е възможно и желателно, разбира се, не се купуват точното количество и да се получи проба - да се направи и да видим - в края на краищата, съставът ще изглежда така, както и вие ще видите сами как подготвителната работа, извършена, както и инсталирането на повърхността на пода - защото това ще се отрази на крайния избор. С една дума - не се страхувайте да бъдете оригинални и стаята ви ще има уникален външен вид, който със сигурност забележите вашите приятели и познати.

Много щастлив, ако успеем да ви помогнем. Ако имате допълнителни въпроси или някакви проблеми, аз ще се радвам да ги решим!

Споделяне в социалните мрежи:

сроден