WikiWiex.com

Като самостоятелно г. цикъл нулеви бани?

Видео по темата "Инсталиране на система за покрив съцветие"

Финанси не ми позволяват да назначи експерти, така че аз правя всичко сам, и реши да се консултира с вас на една от най-важните въпроси за мен. Като самостоятелно г. нула баня цикъл, така че да не се покаят и не ремонтирам всичко отначало?

Видео по темата "Изграждане на гараж Част 1 -. А нулев цикъл"

Полагане основите зависи от нивото на почвата замразяване



Както знаете, създаването на нулев цикъл - е цяла гама от произведения: подготвителен, строителство и земята. Вие ще трябва да работят в следната последователност:

Видео по темата "Изграждане на гараж и баня. / Предварителна работа"

  1. почистване на територията;
  2. обобщаване комуникации;
  3. полагане на основите.

В подготвителния етап, е важно внимателно да прочистят района за строителството. Премахване на всички дървета, дънери, корени, храсти, предприемат извън площадката големи камъни. Преди започване на работа, всичко е наред, план, тъй като подготовката сайта на ниско качество аванс значителни проблеми по-късно.

Видео по темата "Изграждане на баня, с лека пара. Сравнение на различни видове бани"

По-нататък е изготвил проекта обобщава комуникации - ток, вода, канализация. В идеалния случай, те веднага и проведе.

Като се започне работа по полагане на основите, за да се определи необходимия вид. Като правило, фондация melkozaglublennogo ивица е достатъчно, но в въже почви, където се доближават до подземните води, както и други подобни проблемни области по-добре да се избере по-мощен дизайн, да речем, отегчен.

Видео за "да се изгради основа"

На как реагирате на подреждането на основата зависи от това как сградата ще продължат да бъдат експлоатирани. Бъдете внимателни.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден