WikiWiex.com

Дали да се използва гофрирана за електрически кабели?

Свързани видеоклипове "видеоурок проправят електрическите кабели"

Добре дошли! Аз дизайн електрическите кабели в банята. Самото изграждане - дървен материал. Аз не знам как да се сложи жица - отвън или отвътре, опаковани в велпапе. Съветва как да бъде. Извън - не естетичен, а вътре - опасно. И какво да правя?

Видео на "Окабеляване в земята"

Движеща сила за вълничката за доставки тел



Жалко е, че не сте посочили, отделно струва вашата баня или в близост до друга сграда. Ако отделно, най-добрият вариант - да се простират от vozdushki панел, намиращ се в къщата.

Видео на "Съвети за полагане кабел"

На по-голямо разстояние, че има смисъл да се сложи на междинните опори и се използва въздушен пакет кабел между сградите. SIP е проектиран специално за тази цел, така че TB ще бъде наред.

Сама по себе си, SIP издръжлив. Той не се нуждае от допълнителен кабел подкрепа, и полиетиленова изолация слой не гние и не се страхува ултравиолетова. Този проводник ще продължи около 25 години. Това е дълго време ще забравите за подмяна кабели и значително спаси.

Видео по темата "Тайните на вдишването на 100 метра кабел в нагъването. Suneler.ru"

При прекарване на кабели вътре в сградата или да използвате VVG NYM. Те също са безопасни. Не бъдете стиснат и да вземе кабел с високо качество с двойно, а понякога и тройна изолация.

В банята на дървен материал е най-добре да се сложи външната електрическа мрежа. Да, грозна, но тя е в безопасност. Жиците не хващат окото, те могат да бъдат скрити в нагъването или електрически полета. Монтирайте ги с помощта на скоби.

Видео на "Директни огъвания, монтажни и кабели към бетон - Газ-задейства Крепежни Тоуа GSN50 +"

Не забравяйте да си купите един единствен проводник за вътрешно окабеляване. За да се сложи проводници вътре квадрат дневник структура дори не мисля!

Споделяне в социалните мрежи:

сроден